MediaKol

Oferta Pozycjonowania na rynek niemiecki i polski

Specjalizujemy się w poprawianu wizerunku polskich firm w wyszukiwarkach internetowych funkcjonujących na rynkach niemieckim i polskim. Analizujemy Państwa strony internetowe i sugerujemy lub własnoręcznie wprowadzmy konieczne modyfikacje. Zdobywamy dla Państwa strony głównej i podstron pozycje na pierwszej stronie wyszukiwania w Google oraz innych popularnych wyszukiwarkach.

Audyty SEO
Wykonujemy szczegółowe audyty, które maja Państwu pomóc przystosować firmową stronę internetową do wymagań wyszukiwarek internetowych. Wskażemy błędy i rozwiązania. W razie możliwości sami dokonamy korekt kodu źródłowego Państwa strony. Nasz audyt to analiza 25 najistotniejszych kryteriów, według których roboty wyszukiwarek oceniają witryny internetowe. W razie skorzystania z naszej usługi pozycjonowania przysługuje Państwu darmowy audyt.

Analiza SEO
Analiza konstrukcji strony internetowej. W Analizie SEO znajdziesz wszystkie wskazówki potrzebne do stworzenia doskonale zoptymalizowanej strony. Badamy czynniki pomijane przez duże firmy. Czerpiemy z doświadczenia polskich przedsiebiorców internetowych. Analiza SEO wykonana przez firmę Mediakol jest bardzo konkurencyjna cenowo i pełniejsza niż większość bardzo kosztownych analiz dostępnych na rynku polskim. Dla klientów korzystających z naszej usługi pozycjonowania przygotowaliśmy rabat w wysokości 75% kosztów analizy.
Do każdej analizy załączamy dodatkowo szczegółową analizę konkurencji, słów kluczowych, raport z testów funkcjonalności oraz analizę kompatybilności
z przeglądarkami.

Pozycjonowanie w Internecie
Działamy szybko i sprawnie. Pozycjonujemy atrakcyjne słowa i frazy na rynkach niemieckim i polskim. Dysponujemy własnym zapleczem w obu językach, co ułatwia nam proces zdobywania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Informujemy klientów o każdym ruchu. Prezentujemy pełne dane statystyczne. Proponujemy popularne frazy, które gwarantują wysoką konwersję odwiedzin.

Lokalizacja stron internetowych przeznaczonych na rynek niemiecki
Zamieniamy polskojęzyczne strony internetowe w portale skierowane do klientów niemieckojęzycznych. Nasza firma tłumaczy każdy element strony, od grafik przez teksty, aż po aplikacje. Zlecając nam lokalizację swojej strony możecie być pewni, że otrzymacie produkt perfekcyjnie zoptymalizowany oraz w 100% dostosowany do wymagań niemieckiego rynku.

Tworzenie stron WWW

Tworzymy strony firmowe, które nie są oparte o dostępne w sieci i wielokrotnie powielane szablony. Cenimy oryginalność. Cechujemy się szybką realizacją zleceń. Każdą modyfikację wyglądu konsultujemy z klientem. Przyszły właściciel strony ma pełna kontrolę nad procesem jej tworzenia. Konstruujemy proste i zaawansowane witryny internetowe. Nasz główny webmaster posiada 13 letnie doświadczenie w dziedzinie budowy stron internetowych.

Doradztwo
Służymy radą w zakresie konstrukcji i promocji witryn internetowych. Przedstawiamy nowoczesne rozwiązania z najbardziej rozwiniętych rynków internetowych oraz wskazujemy ich zastosowania dla Państwa działalności. Bezustannie śledzimy trendy oraz tworzymy strategie dostosowane do ich przemian.

CENNIK | DARMOWA WYCENA SŁÓW KLUCZOWYCH | DARMOWA PROPOZYCJA SŁÓW KLUCZOWYCH ZE STATYSTYKAMI

Panel klienta